פתרונות תצוגה - קיר נייד

סידור המוצרים בתערוכה הוא בעל חשיבות עליונה בכל האמור בהגברת המכירות. יהיו המוצרים או הפריטים המוצעים למכירה איכותיים ויפים ככל שיהיו, המכירה שלהם עלולה להיתקל בקשיים אם הסידור והעריכה שלהם יבוצעו בצורה בלתי מקצועית.

בעיה אחרת שעלולה להתעורר היא עיצוב בלתי מתאים של קיר תצוגה או של החלל כולו. מומלץ מאד להניח את הנושא בידיהם של אנשי מקצוע מיומנים שהם בעלי ניסיון בארגון תערוכות וימי מכירה.

פתרונות תצוגה והחשיבות שלהם להגדלת המכירות

הכלל הראשון בעיצוב חלל לקראת תערוכה הוא מציאת אמצעי תצוגה מתאימים שיענו על הצרכים מצד אחד ומצד שני לא יעיבו על המוצרים המיועדים למכירה.

גודל: הגודל של הסטנדים, המדפים והמגרות המרכיבים את מתקני התצוגה השונים המיועדים למשוך את עינו של הקונה הפוטנציאלי המשתתף בתערוכה חייב להתאים לגודל ולמבנה של המוצרים המוצעים למכירה. לדוגמה – אין להציג תכשיטים וטבעות על גבי מדפים גדולים מדיי, העלולים ליצור את הרושם של ריק. מצד שני, להעמיס את אותם מדפים בכמות גדולה של תכשיטים תהיה גם היא שגיאה, באשר הדבר עלול ליצור רושם של המוניות וולגאריות.

איכות: פתרונות תצוגה חייבים תמיד להיות איכותיים ולא לשדר המוניות, אבל עם זאת העיצוב חייב להתאים לאופי המוצר. אסור בתכלית לגרום לכך שהמדף או המעמד שעליהם עומדים המוצרים המיועדים למכירה יעיבו ולו במשהו על המוצרים עצמם. יש להתאים בינם לבין המוצר עצמו מבחינת האיכות, היוקרה והעיצוב.

מיקום: בעלי מקצוע טובים מתמחים בסידור המוצרים בצורה האופטימלית, שתעניק אפשרות סבירה לביצוע מכירה. יש להחליט האם המוצרים היוקרתיים ימוקמו בתוך החלל או קרוב לכניסה וליציאה או האם יהיה עירוב בין מוצרים ברמות שונות של איכות ומחיר. המיקום עשוי להיות בעל משמעות רבה מאד וטריגר מצוין למכירה.

חברת פיק פונג היא חברה המתמחה בשירותי דפוס דיגיטלי. היתרון בצורת הדפוס הזאת הוא העובדה שניתן לבצע עבודות הדפסה ייחודיות של פתרונות תצוגה שונים, ביתני פופ אפ, כובשי מדפים וכיוצא באלה מוצרים בכמות קטנה ובמחיר אטרקטיבי.

צרו קשר כבר כעת והמומחים של פיק פונג ישמחו להציע לכם את המוצרים הייחודיים של החברה ולסייע להצלחת התצוגה או התערוכה שלכם.

top-spot 493.jpg top-spot 494.jpg top-spot 495.jpg top-spot 496.jpg top-spot 497.jpg top-spot 504.jpg top-spot 506.jpg top-spot 530.jpg top-spot 532.jpg top-spot 533.jpg top-spot 575.jpg top-spot 577.jpg top-spot 579.jpg top-spot 581.jpg top-spot 582.jpg

מוצרי התצוגה שלנו

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image2
  • image