עיצוב ביתנים לתערוכות

אחת הדרכים המקובלות להגיע אל קהל לקוחות רחב ומגוון היא באמצעות ירידים ותצוגות מכירה. חברות שונות שולחות נציגי מכירות מטעמן לכל משך היריד או התצוגה. לשם כך מקימות החברות עמדות תצוגה ניידות וקלות לפירוק ולהרכבה שבהן מוצגים המוצרים או השירותים שמקדמות החברות השונות. עיצוב ביתנים לתערוכות כולל עבודת דפוס איכותית המטביעה את חותמה בקרב הלקוחות הפוטנציאליים.

בנייה ועיצוב של ביתנים – מגוון סוגים

החלק הראשון והחשוב בתהליך הוא לאפיין את עמדת התצוגה והצרכים של החברה ולקבוע מהו הסוג האידיאלי עבורה. סוג העמדה ייקבע על פי יעדים כגון: משיכת לקוחות והגדלת מכירות, שיווק תדמית, חשיפת מוצרים חדשים וכדומה. מדובר בתפיסה הכללית של אופי החברה ורצונותיה אשר יכתיבו גם את שאר המרכיבים הטכניים, כמו סוג החומר, גודל, מבנה וכמובן עבודת הדפוס.

בתהליך ההכנה של ביתנים כאמור, מלבד החשיבות של סוג הביתן כדאי להשתמש בחומרים קלים להרכבה ולפירוק כיוון שלרוב מדובר בעמדות תצוגה זמניות שלעתים מצריכות פירוק והרכבה מידי יום, לכל משך התצוגה. מדובר בחומרים כמו ויניל, פלסטיק, עץ, קרטון ואפילו קלקר שהינם קלים יחסית לנשיאה, להרכבה ולפירוק. ישנם סוגים שונים, ביניהם, טראס, סימה, נגרות, חוץ וכדומה, אך מה שמושך באמת זה העיצוב של עבודת הדפוס המעטרת את עמדת התצוגה.

עיצוב ביתנים לתערוכות – הדובדבן שבקצפת

הכיתוב, האיורים, התמונות, הסלוגנים ואפילו הגוונים שבהם משתמשים לצבעי רקע הם הציפוי על העוגה ומטרתם למשוך את לב הקונים מחד, אך גם להציג בפניהם את החברה ואת מוצריה מאידך. מכאן ששם החברה והלוגו הם חלק מרכזי בעבודת הדפוס, כמו גם שאר המרכיבים שמנינו ולפיכך יש להשקיע גם בהם.

הודות לטכניקות הדפסה דיגיטליות מודרניות ואיכותיות ניתן להעביר כל הדפסה ממוחשבת ולהדפיס אותה היישר על גבי החומר הרצוי. לאחר ההעברה עושים בדרך כלל למינציה לשם עמידות וחיזוק. טכניקת דפוס זו היא המקובלת במלאכת עיצוב ביתנים בשל חדותה וניקיונה ויכולתה לשבות את לב הקונים.

אם יש בכוונתכם  לשכור את שירותיה של חברת דפוס איכותית ויעילה המספקת ללקוחותיה עבודת דפוס מושלמת, מומלץ לבחור בחברה בעלת ותק וניסיון בשוק שתוכל לספק המלצות ולבצע עבורכם את העבודה בצורה המקצועית והטובה ביותר.

חברת פיק פונג הינה חברה מובילה בתחום הדפוס הדיגיטלי בפורמט רחב ומספקת שירותים אמינים, איכותיים ומקצועיים למגוון חברות בשוק. החברה עושה שימוש בחומרי דפוס ובמדפסות האיכותיות של חברת HP הבינלאומית. בין השאר היא מתמחה בדפוס למוצרי תצוגה, ביניהם עבודות דפוס במסגרת התהליך של עיצוב ביתנים לתערוכות או פודיום נואמים לכנסים.