סטנדים שולחניים לחנויות

חלק ניכר מההוצאות והמאמץ של בתי עסק וחנויות מושקעים בתערוכות שונות, ארגון מבצעי מכירות, הכשרת אנשי מכירות ומציאת ערוצי שיווק חדשים. חברת פיק פונג מציעה ללקוחותיה מבחר גדול של אמצעים שיעילותם הוכחה והם מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

סטנדים לחנויות והגברת העניין והמכירות

מעמדים ייחודיים ומעוצבים הם אחד האמצעים הפשוטים לכאורה אבל היעילים ביותר להגברת המכירות. חנויות רבות, החל מכאלה העוסקות בהלבשה וכלה בחנויות העוסקות בשיווק ומכירה של מוצרי מזון ומכולת למיניהם משתמשים במעמדים מיוחדים לחנויות, כמו למשל כובשי מדף. המעמדים מגבירים את החשיפה של הלקוחות בחנות למוצרים השונים שבעלי העסק מעוניינים לקדם.סטנד רצפה לחנות שמציגה קטלוג

לעיתים קרובות מקדמים המעמדים מוצרים במבצע, כאשר הם מוצבים במקומות שונים בחנות שאליהם מגיעים, בדרך כלל, רוב הקונים במקרים אחרים מקודמים מוצרים אחרים על פי הדרישה.

ניידות: אחד היתרונות הגדולים של מעמדים, בין אם סטנדים שולחניים ובין אם רצפתיים, היא הניידות שלהם והעובדה שניתן להעביר אותם כמעט מייד לכל מקום בחנות. כך ניתן לקדם באמצעותם מוצרים שונים בשמנים שונים, מבלי להשקיע מאמצים ואמצעים במידוף או בסידור מחדש של החנות. לכל היותר מעבירים את המעמד ממקום אחד למשנהו.

ניצול נפח: מידוף יתר של חנות עלול ליצור מצב של צפיפות. בעבר היו הלקוחות מגיבים בסלחנות יחסית לצפיפות – אבל לא עוד. מצד שני, חלק גדול מנפח החנות עלול להישאר בלתי מנוצל. עיצוב הסטנדים לחנויות, בין אם רצפתי או שולחני, בין אם הם קטנים או גדולים, הוא אמצעי מצוין לניצול נכון של שטח החנות.

סטנדים שולחניים – רגע לפני התשלום

הרגע שלפני התשלום, כשהלקוח עומד לסיים את העסקה ולשלם עבור המוצרים שלקח, הוא הזמן הטוב ביותר לגרום לו להוסיף עוד משהו לעגלת הקניות. המדובר ברוב במקרים במוצרים שתוספת המחיר עבורם איננה משמעותית, אבל עבור העסק מדובר במוצרים מהרווחיים ביותר שיש. חבילות סוכריות, שוקולדים, גומי לעיסה ועוד שפע מוצרים כאמור.

המוצרים הללו מוצבים על גבי סטנדים שולחניים בגדלים משתנים. היתרון הגדול של מעמדים כאלה הטמון בעובדה שהם נמצאים בגובה העיניים של שלקוח הפוטנציאלי ומשמשים לו מעין תזכורת לדברים שאולי שכח.

חברת פיק פונג היא חברה מובילה בישראל בתחום הדפוס הדיגיטלי בפורמט רחב. כמו כן כוללים שירותי החברה הדפסה על גבי מוצרי תצוגה שונים, כולל מעמדים שולחניים, סטנדים לחנויות ועוד. התוצאות איכותיות ומגבירות את יעילות המוצר - צרו קשר עוד היום, ונציגי החברה ישמחו להתאים את מצורי החברה לדרישות שלכם.