סטנדים רצפתיים מקרטון

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר, כך נעשים הלקוחות מתוחכמים יותר וכך גם ההתייחסות שלהם למוצרי פרסום שונים. חברת פיק פונג מציעה ללקוחותיה את מיטב החידושים בתחום תוך חתירה להשגת המטרה – קידום והגברת המכירות. בין השאר מוצעים ללקוחות סטנדים רצפתיים או שולחניים, גדולים וקטנים, הכל בהתאם לצורך.

סטנד קרטון לאירועים או מבצעים קצרי מועד

לעיתים מעוניינת חברה יצרנית או המשווקת מוצרים מסוימים לערוך מבצע חד פעמי או לטווח קצר. הבעייתיות בדבר ברורה – מצד אחד יש להציב את המוצר במקומות בולטים, כשהדבר מבוצע בדרך כלל באמצעות מעמדים קבועים שלה, הנמצאים בחנויות שונות או בסניפים של רשתות התקשורת. מצד שני תהיה זו הוצאה גדולה לייצר מעמדים במיוחד למבצע אחד.

הטכנולוגיה כיום מאפשרת ייצור מעמדים מחומרים כאמור לעיל, שישמשו ותקופה קצרה או למבצע אחד, נרחב ככל שיהיה. ניתן לייצר סטנדים רצפתיים או סטנדים מקרטון שולחניים, שיוצבו ליד הקופות ויגדילו את המכירות.

סטנדים רצפתיים והגברת מכירות

מעמדים המונחים על הרצפה ומתנשאים לגובה הפכו למחזה נפוץ ברשתות כמו גם בחנויות ומרכולים פרטיים. מצד אחד, הלקוח מחפש את המוצרים שהוא רגיל אליהם על גבי המדפים הייחודיים של החברות השונות. מצד שני, מוצרים הנמכרים במבצעים מיוחדים יכולים להיות מוצגים על גבי סטנד רצפתי אחד או יותר, שניתן למקם אותם באזורים שונים בחנות.

מעבר להגברת המכירות מאפשרים סטנדים רצפתיים גם ניצול יעיל יותר של הנפח והצבה שלהם במקומות שלא ניתן למדף: באמצע מעברים, בשטחים פתוחים או ליד הקופות. כך יכולים מנהלי החנות או בעליה להעביר את המעמדים ממקום למקום, בהתאם לצורך ולסוג המוצרים שהם רוצים לקדם. איכותי, יפה ואפקטיבי.

חברת פיק פונג מציעה לכם, הלקוחות, שירותי דפוס דיגיטלי בפורמט רחב, כולל הדפסה על גבי חומרים שונים. החברה גם מדפיסה על גבי מוצרי תצוגה שונים, כולל מעמדים כאמור לעיל, היכולים לעבור חיתוך צורני שיתן להם מראה מציאותי יותר. ההדפסה היא באיכות גבוהה ביותר ומעניקה תחושת מציאותיות חזקה.

אם אתם זקוקים להדפסה איכותית על גבי מוצרים שונים – קאפות, שמשוניות, סטנדים רצפתיים, מעמדים שולחניים או כל מוצר אחר, התקשרו כבר כעת ונציגי החברה ישמחו להתאים עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר.

top-spot 085.jpg top-spot 086.jpg top-spot 087.jpg top-spot 088.jpg top-spot 089.jpg top-spot 090.jpg top-spot 091.jpg top-spot 092.jpg top-spot 119.jpg top-spot 124.jpg top-spot 142.jpg top-spot 143.jpg top-spot 144.jpg top-spot 145.jpg top-spot 146.jpg top-spot 147.jpg top-spot 148.jpg top-spot 247.jpg top-spot 248.jpg

מוצרי התצוגה שלנו

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image2
  • image
  • image
  • image
  • image