סטנדים לתצוגה ולתערוכות

המטרה של עיצוב החלל היא למשוך את עינם של לקוחות פוטנציאליים ולגרום להם להתעניין במוצרים השונים המוצעים למכירה במקום. אחד האמצעים היותר יעילים בדרך להשגת המטרה הם סטנדים לתצוגה. מתקני תצוגה אלו מציגים את המוצרים בפני הלקוחות הפוטנציאליים בצורה מושכת ותורמים להגברת ההתעניינות שלהם.

סוגים שונים של סטנדים לתערוכות

לפני שבוחנים את העצוב, יש תחילה לבחון את הסוגים השונים של מעמדים. ניתן לחלק אותם על פי מספר אמות מידה - החומר, הגודל, הייעוד והעיצוב.

חומר: ניתן למצוא מעמדים ממספר חומרים: ברזל, עץ, פרספקס או קרטון. מעמדים מברזל הם עמידים יותר ושורדים לאורך זמן. קל יחסית לבצע עיצוב סטנדים כאלה, כיוון שניתן לצבוע אותם ולהחליף את השילוט עליהם. מעמדים מפרספקס הם מעניינים, וניתן לייצר בעזרתם מראה יוקרתי יותר. ניתן לייצר מעמדים שקופים שבתוכם נמצאים המוצרים המוצגים ללקוחות. מעמדים מעץ מאפשרים יצירת עמדות תצוגה משולבות עם דלפקים.

סטנדים לתצוגה מקרטון

מעמדים כאלה מיועדים בדרך כלל לשימוש חד פעמי. מעמדים כאלה יכולים להגיע הגדלים שונים, החל במעמדים המיועדים להצבה על הדלפק ומשמשים כעזרי מכירה משמעותיים ברשתות ובחנויות שונות. הצגת מוצרים שונים קרוב לעמדת התשלום מגבירה את המכירות שלהם, בדרך כלל. על מנת לקבל את המעמד המתאים ביותר עבורכם יש להתייעץ עם מומחים. אנדי המקצוע של חברת פיק פונג ישמחו להתאים עבורכם את הכלים הטובים והמתאימים ביותר.

בחירת החומר שממנו עשוי המעמד תלויה במטרה שלו. אם מדובר במספר שעות של פעילות בלבד, ניתן לבחור מעמדים מחומרים פחות עמידים. אם מדובר בפעילות לתקופה ארוכה - מומלץ לבחור מעמד מחומר חזק יותר.

עיצוב סטנדים ומשיכת קהל הלקוחות

המטרה המרכזית של ההשתתפות בתערוכה היא חשיפת קהל המבקרים בה למוצרים חדשים או טכנולוגיות חדשות שהחברה המשתתפת מציעה. על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות חייבת התצוגה להיות מושכת לב, מעניינת ומזמינה. עיצוב המעמדים המשמשים להצגת המוצרים השונים הוא, לפיכך, משמעותי. חברת פיק פונג מסייעת ללקוחותיה בעיצוב סטנדים לתערוכות כמו גם מעמדים המוצבים במקומם לתקופות ארוכות.

בשנים האחרונות נוצר מודל חדש של סטנדים לתצוגה – מעמדים משולבי מסך. מעבר לעיצוב ולמראה של המעמדים הללו ניתן לצפות ולהתרשם ממה שמוצג על המסך. במקרים אחרים ניתן לבצע פעולות שונות בעזרתו כולל השארת פרטים להתקשרות.

חברת פיק פונג היא חברה מובילה בישראל במתן שירותי דפוס דיגיטלי בפורמט רחב. שירותי ההדפסה כאמור כוללים עיצוב סטנדים והדפסה על מגוון רחב של חומרים – קאפות, שמשוניות ופתרונות תצוגה אחרים, כולל חומרים חדשניים ובלעדיים לחברה. טכנולוגיית ההדפסה של החברה היא מהמתקדמות בעולם והתוצאות מדברות בעד עצמן.

צרו קשר כבר כעת והגבירו את ההצלחה שלכם ואת המכירות. אנשי המקצוע של החברה ישמחו להתאים לכם סטנדים לתערוכות, ועוד מגוון מוצרים שיסייעו לכם להשגת המטרה.

top-spot 085.jpg top-spot 086.jpg top-spot 087.jpg top-spot 088.jpg top-spot 089.jpg top-spot 090.jpg top-spot 091.jpg top-spot 092.jpg top-spot 119.jpg top-spot 124.jpg top-spot 142.jpg top-spot 143.jpg top-spot 144.jpg top-spot 145.jpg top-spot 146.jpg top-spot 147.jpg top-spot 148.jpg top-spot 247.jpg top-spot 248.jpg

מוצרי התצוגה שלנו

  • image
  • image2
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image