סטנדים ומתקני תצוגה לחנויות בגדים

אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בקשר לעיצוב חנות בגדים, מעבר לבחירת הקולקציה הנמכרת בה, היא בחירה של סטנדים ומתקני תצוגה לבגדים, אשר יציגו לקהל הלקוחות את שלל הפריטים הנמכרים בחנות, בצורה מעניינת, מוקפדת ומושכת לעין.

החשיבות בהצבת מתקני תצוגה לחנויות

יתכן ואנו, כלקוחות, לא נותנים תשומת לב יתרה לאופן שבו הבגדים מסודרים על הסטנדים ומתקני התצוגה, אך אין ספק שחנות המציעה עשרות חולצות מבולגנות המונחות על מדף ללא שום סדר, תמשוך אותנו הרבה פחות מאשר חנות עם מבחר פריטים המוצגים באופן מקורי ומסודר, כמו למשל על גבי סטנד עגול, צבעוני ומעוצב מקרטון, המוצב בלב החנות, באופן נגיש לכלל הלקוחות.

אם כן, ניתן להבין כי בחירה בסטנד לחנויות יכולה להשפיע רבות על האופן שבו הלקוח יתרשם מן החנות. רגע לפני הצבת הסטנד או מתקן התצוגה, כדאי להשקיע מחשבה, להבין כיצד הוא יכול לתרום לחנות, להוסיף טעם מבחינת העיצוב ואפילו למשוך אליו לקוחות נוספים.

בחירה של סטנדים לחנויות בגדים ועוד – פיק פונג לעסקים

בכל הנוגע להחלטה על עיצוב הסטנדים, צוות פיק פונג ישמח לסייע לכם. חברת פיק פונג מעניקה מגוון שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים, ביניהם הדפסה על קנבס, זכוכית וחומרים נוספים, הפקת שלטי חוצות, הדפסת טפטים, הפקת מתקני תצוגה לחנויות, ועוד. החברה מעניקה שירות לעשרות חנויות בגדים נבחרות בארץ, לצד חנויות בתחומים שונים, ביניהם רשתות פארם, סופרמרקטים, חנויות אלקטרוניקה ומחשבים, חנויות פנאי ועוד.

צוות פיק פונג ישמח לקבל את פנייתכם ולסייע לכם בעיצוב העסק, עם דגש על מחשבה מקורית, שימוש בחומרים איכותיים, שירות אדיב ומחיר הוגן ונוח. צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.