מתקני תצוגה לתערוכות - דיספליי

זהו פתרון מוצלח ויעיל לכל תערוכה או יריד, כאשר שטח הפרסום לא גדול בעזרת מתקן התצוגה ניתן להציג ולשווק את הסחורה בצורה אלגנטית ולא יקרה.

עולם הפרסום והשיווק מצוי בעיצומו של תהליך שינוי משמעותי. התהליך החל בעשור האחרון של המאה העשרים והמשיך עד היום. השינוי כולל אמצעי פרסום מתקדמים ופרסום מותאם אישית לצרכן. ואולם גם בעולם הפרסום החדש תופסים מוצרים מודפסים מקום של כבוד. דלפקי תצוגה מעוצבים מוצבים במקומות רבים וחושפים את המוצרים של העסק בצורה יעילה ואלגנטית.

מערכות תצוגה מותקנות במקומות שונים לצרכי פרסום והגדלת המכירות, החל בחנויות ייעודיות וכלה בימי עיון, סמינרים מקצועיים או מפגשים אחרים שחלק מהמטרה שלהם הינה הגברת החשיפה למוצרי העסק, וכמובן – קידום המוצרים והגדלת החשיפה שלהם.

מה זה בעצם מתקני תצוגה לתערוכות - דיספליי

מתקנים כאמור הם כל המדפים, המגרות, הדלפקים והמעמדים המיועדים לתצוגת מוצרים או סחורות כל שהם. הם חייבים להיות מעוצבים כהלכה ולהתאים לאופי המוצרים שאמורים להיות מקודמים באמצעותם.

עיצוב הדלפקים ומכלול המדפים והאמצעים אמור להדגיש את הייחודיות של המוצרים המוצבים על המדפים, בתוך המגרות או על גבי המעמדים, לשדר יוקרה ואיכות, ייחודיות ואמינות. ואולם יש לזכור תמיד - מערכות תצוגה אמורות להדגיש את הייחודיות של המוצרים השונים, לא להאפיל עליהם.

אין טעם להציב מוצר זול על גבי מעמד תצוגה יוקרתי או בתוך מגרה מחופה בזכוכית, כמו שממש לא יהיה רצוי להציב מוצר יוקרתי ועדין על גבי מעמד עץ פשוט, לא צבוע ולא מעוצב. בשני המקרים הללו עצם התצוגה עשויה לשנות את היחס של הקונים הפוטנציאליים למוצר ולמנוע מהם לבצע רכישה. עם זאת, יש בהחלט צורך להשקיע מחשבה בעיצוב מעמדים, מדפים ומגרות התואמים את אופי המוצר ומעניקים לו ערך מוסף.

מערכות ומעמדים לתצוגה – כל המעטפת לתצוגה מוצלחת

מערכות כאמור הן למעשה מכלול הכלים המסייעים לפרסום ולקידום המכירות. המדובר למעשה במדפים השונים שעליהם יוצבו המוצרים, המעמדים השונים שבהם יוצבו מוצרים או עלוני מידע הקשורים אליהם במטרה ללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים, מגרות ומדפים מחופים זכוכית שבתוכם יוצגו מוצרים שונים, עמדות מידע ממוחשבות, שלטים ועוד.

המכלול הזה של מתקני תצוגה חייב להעניק תמיכה הולמת לכל הממונים על השיווק והמכירה של המוצר. המכלול כאמור הוא אחד מהאמצעים החשובים והחזקים ביותר לקידום מכירות ועיצוב נכון שלו, הצבה נכונה והתאמה מושלמת שלו למוצרים המקודמים עשויים בהחלט לעשות את העבודה.

הדפסה איכותית וקידום מכירות מוצלח על מעמדים לתצוגה ומתקנים

הדפוס הוא החלק העיקרי בעיצוב והוא מהווה גורם חשוב מאוד בהצלחה של מצגות שונות, ימי עיון ומבצעי מכירות שונים. חברת פיק פונג היא החברה המובילה בארץ בתחום ההדפסה בפורמט רחב, כמו גם סוגים אחרים של הדפסות ועיצוב. עיצוב דלפקים ומתקני תצוגה על ידי החברה תורם את חלקו בהצלחה של הממונים על השיווק והמכירות, ואף מעבר לכך. אנשי המקצוע של החברה מקדישים זמן, מחשבה והרבה כישרון במטרה ליצור את מכלול האמצעים שיסייע להגדלת המכירות.

המאפיין העיקרי של מערכות תצוגה שעוצבו על ידי חברת פיק פונג הוא האיכות הגבוהה של כלל המוצרים, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת איכות ההדפסה. מכלול המדפים, הסטנדים והדלפקים עשויים מחומרים חזקים ואיכותיים ואילו ההדפסה נשארת איכותית ואיננה דוהה או נמרחת.

חברת פיק פונג משרתת נאמנה את לקוחותיה השונים ומוציאה למענם תחת ידה את המוצרים הטובים ביותר והאיכותיים ביותר שניתן. עם לקוחות החברה ניתן למנות חברות גדולות ומשמעותיות בכלכלה הישראלית, כמו גם חברות קטנות לכאורה שעדיין נמצאות בשלבי התפתחות מוקדמים. צרו קשר עוד היום ונציגי החברה ותוכלו להימנות גם אתם עם חוג הלקוחות המרוצים של החברה.

top-spot 423.jpg top-spot 424.jpg top-spot 428.jpg top-spot 429.jpg top-spot 430.jpg top-spot 443 (2).jpg top-spot 443.jpg top-spot 444 (2).jpg top-spot 444.jpg top-spot 448 (2).jpg top-spot 448.jpg top-spot 449 (2).jpg top-spot 449.jpg top-spot 461.jpg top-spot 463.jpg top-spot 464.jpg top-spot 465.jpg top-spot 485.jpg top-spot 487.jpg top-spot 488.jpg