מדפי תצוגה לחנויות מקרטון

כל סטודנט מתחיל ללימודי שיווק יודע כי על מנת להפוך עסק למותג מצליח, מוכר ואהוד, יש צורך בחשיפה רחבה לסמלים, לצבעים ולסגנון עמו מזוהה העסק. ואיך עושים את זה נכון? על ידי שמירה על קווי עיצוב אחידים, מוקפדים ומותאמים לרוח המותג וערכיו.

הדבר אינו מתבטא רק בבחירה של לוגו, אלא בהקפדה כי המסר יעבור בכל אופן, אפילו בהפקת מדפי תצוגה מקרטון, בצבעים ובסגנון ההולם את החנות, העסק או המותג.

מדפי תצוגה לחנויות – מהי החשיבות שלהן?

במחשבה ראשונה, נדמה כי מדובר בפרט שולי ביוצר, בסה"כ מדפים לתצוגה. יחד עם זאת, יש להם מקום של ממש ביצירת מסר עבור הלקוחות, עיצוב החנות ואף קידום המכירות.

למשל, נסו לדמיין חנות בגדים אופנתית ויוקרתית. אין ספק שהיא תמשוך הרבה פחות לקוחות אם היא תציע קולקציית בגדים מונחת על מדפי תצוגה לבנים, בנאליים וחסרי כל מסר עיצובי. לעומת זאת, מדפים מקרטון אשר יקבלו את פני לקוחות החנות בשפע של צבעוניות, חן ואפילו הומור, יתרמו רבות למוניטין החנות בעיניהם.

הפקת מדפי תצוגה מקרטון בשפע יצירתיות ומקוריות – פיק פונג

חברת פיק פונג הינה חברה מקצועית לשירותי דפוס דיגיטלי לעסקים ולקוחות פרטיים. החברה מציעה ללקוחותיה שירותים נרחבים, ביניהם הדפסה על זכוכית ומגוון חומרים נוספים, טפטים לקירות, הפקת מוצרי קרטון, מדפים לחנות, הדפסת שלטים, ועוד.

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות פיק פונג, וליהנות בהקדם האפשרי מחנות מעוצבות, מקורית ומזמינה במיוחד.