הדפסת שלטים ופתרונות שילוט לעסקים

הדרך להביא מוצר או שירות לתודעה הכללית של הציבור איננה קלה ולשם כך יש להשתמש באמצעים רבים. שילוט חוצות הוא רק אחד האמצעים הללו וניתן לומר שהוא גם אחד היעילים שבהם. מודעות ענק מוצבות בשולי הדרכים, על לוחות מיוחדים, על גשרים ומחלפים, קירות ואפילו על בניינים בתהליכי שיפוצים. מודעות הענק הללו עוטפות את הלקוחות הפוטנציאלים מכל עבר וחזקה על הפרסומות והאמירות באותן מודעות שיחלחלו, במוקדם או במאוחר, לתודעתם.

התקנת שלט אלומניום system point logistic area

מהם שלטים לפרסום ותצוגה

שלטים הם למעשה לוחות מודעות גדולים, ואפילו גדולים מאד. השלטים הללו מכילים מידע פרסומי של העסק או החברה שהזמינו אותו או על מוצר אחד או קבוצת מוצרים. עיצוב נאה וייחודי, מסר קצר וקולע ומראה אסתטי של שלטי תצוגה בעצמם ושל המוצר שאותו הוא מקדם עשויים לעורר אצל הצופה בו עניין, שיכול להבשיל בהמשך לכדי ביצוע עסקה ורכישת המוצר או השירות שהמודעה מקדמת.

המודעה מוזמנת על ידי החברה המפרסמת אבל מבוצעת על ידי אנשי מקצוע. עיצוב התמונה מבוצע על ידי מומחים לדבר בשיטות שונות, תוך שימוש בזויות צילום ובצבעים שימשכו את ליבו של הלקוח הפוטנציאלי והדפסת המודעה בצורה מקצועית ואיכותית שתשדר יוקרה ומקצועיות ולגרום ללקוח לזהות בין המוצר שהמודעה מקדמת לבין יוקרה ואיכות.

חברת פיק פונג מציעה ללקוחותיה שירות איכותי וייחודי בתחומי העיצוב וההדפסה של שילוט לפרסום ולכל מטרה אחרת. שיטות העבודה והמכונות המתקדמות העומדות לרשות המומחים כמו גם אנשי המקצוע המעולים בתחום הדפוס מבטיחים לכם הלקוחות מודעות איכותיות המדברות אל הצרכנים והלקוחות הפוטנציאליים.

שילוט חוצות ומודעות בשטחים ציבוריים

בעשורים האחרונים קנתה לה שביתה תופעה של שלטי חוצות גדולים המדברים אל הצופים בהם ומעבירים אליהם מסרים חזותיים חזקים ויעילים. החוק שנחקק האוסר הצבת שלטי חוצות בדרכים בין עירוניות מעיד יותר מכל על מידת היעילות של המודעות כאמור. הן תופסות את תשומת ליבו של הנהג ועלולות לגרום לו לבצע עברות תנועה במקרה הטוב. החוק נועד למנוע הסחת הדעת שעלולה להגיע בעקבות צפייה במודעות הללו.

סוגים שונים של מודעות ענק

נכון להיום ישנו מגוון רחב של פתרונות שילוט: מודעות ענק המוצבות בנקודות מרכזיות, מודעות משתנות המציגות מדי כמה דקות תמונה, סלוגן ומסרים אחרים, ,תמרורים מוארים או שלטים אלקטרוניים המוצגים על גבי מסכי ענק הממוקמים בנקודות אסטרטגיות. מסכי הענק הללו יכולים להציג תמונות בודדות או סרטים. השלטים עצמם עשויים ממגוון חומרים, החל משלטי פח, PVC.

ואולם למרות הכל, האמצעי היעיל ביותר מבין אלה הוא שילוט מודפס ומעוצב היטב המכיל סלוגן או משפט מחץ איכותיים. השילוט כאמור מעוצב על ידי מומחים לדבר במטרה להסב את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי. המודעות הללו צריכות, מעבר לעיצוב המעולה שלהן, להיות עמידות בפני פגעי מזג האוויר ולשרוד תקופות ארוכות יחסית.

ריבוי מסרים ועיצוב איכותי

אחת הנקודות החשובות שיש לזכור בנושא הזה היא העובדה שהלקוחות הפוטנציאליים חשופים לאורך כל היום למסרים ולשפע מידע העובר תחת ידם, מול עיניהם וליד האוזניים שלהם. במצב הזה אך טבעי שהתגובה שלהם גם למודעות איכותיות יחסית תהיה קהה. זאת בדיוק הסיבה שכל מודעה חייבת להיות מעוצבת במקצועיות, לביות איכותית במידה יוצאת דופן ולהעביר מסר קליט וקצר. רק כך ניתן ללכוד את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי, ולו לשניות מספר.

חברת פיק פונג מתמחה בעיצוב איכותי והדפסת שלטים ומעמדי תצוגה שונים באופן שימלא את המשימה המוטלת עליהם בצורה מעולה – דהיינו לכידת תשומת ליבם של הלקוחות והחדרה של המוצר או השירות שהם מציעים בצורה טובה לתודעה. העיצוב נעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים וההדפסה נעשית באמצעות מכונות הדפוס המתקדמות בעולם. צרו קשר גם אתם ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

מוצרי התצוגה שלנו

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image2
  • image
  • image