דלפקי מכירות - דיילות

החשיפה למידע בכמות אדירה גורמת לאדם המוצע קהות באשר לסוגי המידע שהוא מגיב אליו. לפיכך, החברות השונות, המספקות מוצרים ושירותים שונים, נעזרות בכל כלי שיווק אפשרי על מנת למשוך את תשומת לב הלקוחות הפוטנציאליים בכדי להגדיל את המכירות והרווחים. אחד העזרים הנפוצים ביותר הוא דלפק קידום מכירות או בשמו הלועזי, פרומוטר.

דלפקי מכירות – קודם לראות ואחר כך לקנות

פעמים רבות הלקוח אינו יודע בוודאות אלו מוצרים בדיוק ירכוש, בין אם מדובר בקניית מצרכים שגרתית בסופרמרקט ובין אם מדובר במסע קניות בקניון יוקרתי.

הדרך הקלה והיעילה ביותר עבור חברות ויצרניות לגרום לכך שלקוח פוטנציאלי יתעכב ויבחין במוצרים שלהן היא באמצעות דיילים על דלפק מכירות מטעמן שישמחו להסביר להם לגבי המוצרים, להדגים בפניהם את השירותים שהן מציעות ולתת להם לטעום מוצרי מזון חדשים שזה עתה הוציאו לשוק. המטרה פשוטה – לחשוף לקוחות פוטנציאליים למוצרים הללו על מנת שיחזרו וירכשו אותם בעתיד.

דלפקי דיילות – עמדת קידום מכירות ניידת

מדובר בעמדות ניידות ופשוטות לכאורה שדרכן יוצרים בעלי החברות קשר ישיר עם הצרכנים. מה שמבדיל בין עמדה אחת למשנה הוא האופן שבו כל עמדה ממותגת בהתאם למוצרים והשירותים שהיא מציגה בפני הצרכנים. כל עמדה נושאת את שם החברה, הלוגו שלה ואולי אף תמונה או סלוגן שיווקי; זאת בעזרת טכניקות הדפסה בפורמט רחב שמאפשרות העברה של הדפסה ממוחשבת למשטחים שונים.

חברת פיק פונג מתמחה במתן שירותי דפוס בפורמט רחב, גם כמובן בתחום העיצוב והמיתוג של דלפקי מכירות ומשתמשת באופן בלעדי במכונות הדפסה המיוצרות על ידי חברת HP הבינלאומית. חברת פיק פונג היא בעלת ותק נרחב ורמה גבוהה של מקצועיות ואמינות. היא נמנית עם החברות המובילות בתחום ההדפסה הדיגיטלית מסוג זה המאפשרת הדפסה חדה ואיכותית על מגוון סוגי חומרים.