דיספליי ומתקני תצוגה

חברת פיקפונג מספקת שירותי דפוס וכן שירותי עיצוב מתקני תצוגה לאירועים שונים תוך הקפדה על עבודה הכוללת שימוש במכונות ומוצרי דפוס מובילים.

דיספלי תצוגה בע"מ

עולם הפרסום עבר בשנים האחרונות שינוי משמעותי. אם פעם היה ניתן למצוא אמצעי פרסום ישנים, היום כל אמצעי הפרסום מתאימים לצרכנים. בין אם מדובר במכירת מוצרי קוסמטיקה או מכירה של תכשיטים, היום ניתן לראות דלפקי תצוגה מעוצבים המסייעים להגדלת החשיפה של העסק בדרך טובה יותר.

חברת פיקפונג מספקת מתקני דיספלי תצוגה בע"מ. האנשים בחברתנו מעצבים מתקנים כמו מדפים או מגירות תוך הקפדה על העיצוב כמסייע לקידום המכירות. בין לקוחותינו לקוחות פרטיים ועסקיים הנהנים ממוצרי תצוגה באיכות גבוהה בשל תודעת שירות גבוהה.

סיוע בקידום מכירות

מתקני דיספליי תצוגה מסייעים לפרסום ומכירות באמצעות המדפים השונים עליהם יודפסו המוצרים שמטרתם ללכוד את עיניהם של הלקוחות. אותם מדפים, מגירות או דלפקים המיועדים להיכלל בתצוגה של מוצרים חייבים להיות מעוצבים עד הפרט האחרון, בשל העובדה כי ישנם מוצרים שאמורים להיות מקודמים באמצעותם. במידה והנכם מעוניינים להרשים את הלקוחות, אנו מתמחים בעיצוב מתקני תצוגה שונים תוך ליווי הלקוחות עד לתוצאה הרצויה.

מוכרים מוצרים יוקרתיים כמו שעונים? אנו נעצב עבורכם את מתקן התצוגה המתאים ביותר. אנו בחברת פיקפונג מקפידים על עיצוב מתקני תצוגה ייחודיים אשר מבטיחים לכם הנאה מלאה. כמו כן, אנו מציעים שירותי הדפסה על מוצרי תצוגה ומקפידים לעבוד עם מכונות ומוצרי דפוס של חברת HP העולמית. אם אתם מעוניינים במתקני תצוגה איכותיים- אנחנו כאן בשבילכם!